תפריט
בחירת מדינה אחרת

  ליצירת קשר  

מהי ההסמכה של Great Place To Work?

ההסמכה של Great Place To Work מכירה במעסיקים שיוצרים חוויית עובד יוצאת דופן.

ההסמכה היא תהליך דו-שלבי שכולל עריכת סקר בין העובדים שלכם ומילוי שאלון קצר על כוח העבודה שלכם.

מכיוון שמשוב מהעובדים וניתוח בלתי תלוי קובעים את הציון, ההסמכה עוזרת למחפשי עבודה לזהות אילו חברות באמת מציעות תרבות חברה מצוינת. 

ההסמכה מעניקה למעסיקים יתרון בגיוס עובדים מכיוון שהיא מעניקה אימות בעל הכרה עולמית וגיבוי מחקרי לחוויית עובדים נהדרת

קבלת הסמכה

""קבלת ההסמכה הגדילה את שיעור הסגירה שלנו ב-30%.""

קייטי אוונס-רבר (Katie Evans-Reber), מנהלת משאבי אנוש ב-Wonolo

""ההסמכה של Great Place To Work ממשיכה להיות נכס יקר ערך בשבילנו בתהליך גיוס העובדים ומעבר לו. בדרך כלל, צוות גיוס העובדים שלנו רואה עלייה פי 2 במועמדויות תוך חודש מההכרזה שקיבלנו פרס.""

אנג'לה קרוסמן (Angela Crossman), מנהלת משאבי אנוש ב-Noom

""הצגת תג ההסמכה של Great Place To Work בדף LinkedIn שלנו ובדף הקריירות שלנו הראתה החזר מוחלט על ההשקעה במונחים של החלק העליון של המשפך. ‎27% מהמועמדים מציינים עכשיו את Great Place To Work כשהם מגישים מועמדות למשרות.""

Katie Evans-Reber, Chief People Officer at Wonolo

""אנשים רוצים לבוא לעבוד אצלנו כי הם רואים שיש לנו את המיתוג וההסמכה של Great Place To Work.""

מדיסון ברנל, מנהלת סגל ב-Bankers Healthcare

FC2022 culture brief 1
02

מלאו את תקציר התרבות

מלאו שאלון קצר על התרבות וכוח העבודה בחברה שלכם.

מהו היתרון של Great Place To Work?

ארגונים חוברים ל-Great Place To Work כדי להבין איך המנהיגים שלהם יכולים ליצור באופן יעיל את התנאים הנחוצים לחוויית עובד חיובית במיוחד. Great Place To Work מציעה נתונים מהטובים מסוגם על חוויית העובד, שמקורם בסקרים הנערכים על ידי מיליוני עובדים בעולם כולו. נתונים אלה מציעים לארגונים תובנות יקרות ערך על האינטראקציה של העובדים שלהם עם מקום העבודה ומציבים מבחני ביצועים לתנאי עבודה ברחבי העולם

ההשקפה של Great Place To Work, שמציבה את העובד במרכז, הייתה מהפכנית לפני 30 שנה. היום, Trust Model™‎ שלנו מציע הזדמנות חסרת תקדים לזהות מה קורה בתוך הארגון שלכם. הסקר והניתוח של Great Place To Work מעניק למעסיקים את היכולת למדוד את חוויית העובד ולעקוב אחריה בהשוואה למדדים מרכזיים ומנהיגים בתעשייה.

לקבלת ההסמכה של Great Place To Work יש  הרבה יתרונות, וביניהם:

  • מדדים טובים יותר של גיוס עובדים כמו שיעור קבלת הצעות
  • רווחיות עסקית גבוהה יותר
  • רווחיות עסקית גבוהה יותרBest Workplaces ™
  • מודעות גבוהה יותר למותג של המעסיק
  • אמון משופר של העובדים
  • אחוז שימור גבוה יותר: 51% יותר לעומת מקום עבודה טיפוסי בארה"ב
  • גאווה גדולה יותר של העובדים בחברה
  • הכרה בזכותמנהלי אנשים מצוינים ומנהיגים מצוינים
מהם קריטריוני ההערכה של Great Place To Work?

קריטריוני ההסמכה של Great Place To Work הם התקן העולמי לכימות ולהשוואה של חוויית העובד. באמצעות מודל האמון וסקר מדד האמון של Great Place To Work , ההסמכה מעריכה את התרבות במקום העבודה מנקודת המבט של הגורם החשוב ביותר – העובד – ומציעה את התמונה המקיפה ביותר בשוק של התקינות הפנימית של הארגון.

כדי שארגונים יהיו מועמדים להסמכה, צריכים להיות להם 10 עובדים או יותר ועליהם להשלים תהליך דו-שלבי: : 

  1. עריכה של סקר בין העובדים בעזרת סקר מדד האמון.
  2. מילוי Culture Brief™‎, שאלון על החברה. 

תשובות חיוביות של עובדים לסקר מדד האמון (ארבע ומעלה בסולם של חמש נקודות) מחושבות בממוצע כדי לספק הערכה כלל ארגונית של התרבות: מדד האמון. חברות שמקבלות מעל הסף הנוכחי הופכות לחברות מוסמכות של Great Place To Work.

הסקרים חייבים לעמוד בדרישות קפדניות מבחינת אופן ההפצה שלהם ואחוז העובדים שמשיב כדי להבטיח שהם מייצגים בצורה מדויקת את המשוב מכלל האוכלוסייה של החברה. 

איך נדע אם קיבלנו הסמכה?

כדי לקבל את ההסמכה של Great Place To Work, הניקוד הממוצע בתוצאות הסקרים שלכם חייב להראות שבערך ל-7 מתוך 10 עובדים יש חוויה חיובית עקבית בעבודה.

לאחר שתקבלו הסמכה, נשלח לכם הודעת דוא"ל עם גישה לתוצאות הסקרים, תג הסמכה דיגיטלי, ערכת כלים של תמונות למדיה חברתית וחומרים לתקשורת עם תוכן שמיועד לשיתוף. כהטבה נוספת, הארגון שלכם יהיה מועמד באופן אוטומטי לכל רשימות הפרסים שלנו לאורך כל תקופת 12 החודשים שבה ההסמכה שלכם תקפה.

כמה שאלות יש בסקר העובדים?

העובדים עונים על 14 שאלות דמוגרפיות ומשיבים על 60 הצהרות בסולם עקבי של חמש נקודות וכן על שתי שאלות פתוחות. לעובדים נדרשות בדרך כלל 10 עד 20 דקות להשלמת הסקר.

מה מודד הסקר של Great Place To Work?

במונחים כלליים, סקר Great Place To Work Trust Index‎ מודד את רמת האמון בארגון שלכם ואת העקביות של חוויית העובד. במילים אחרות: באיזו תדירות עובדים יכולים לסמוך על כך שמשהו יקרה במקום העבודה שלהם, כמו מנהיגות ברורה והגונה, יחס הוגן והכרה בעובדים?

באופן ספציפי יתר, סקר מדד האמון של Great Place To Work מודד חוויות עובדים אישיות בחמישה ממדים של תרבות חברה עם רמת אמון גבוהה באמצעות 60 הצהרות ושתי שאלות פתוחות. שלושה מהממדים האלה קשורים לפעולות של מנהיגים ובניית אמון: מהימנות, כבוד והגינות. שני הממדים האחרים מודדים את חוויית העובדים במקום העבודה ביחס לעמיתים שלהם ולארגון בכללותו: גאווה ותחושת שייכות

חמישה ממדים אלה יוצרים תרבות חברה שבה העובדים מרגישים מועצמים ומקבלים עידוד לבצע את העבודה המשמעותית ביותר שלהם. במחקרים של Great Place To Work, תרבויות עם רמת אמון גבוהה התגלו כתרבויות עם  ביצועים טובים יותר מהמתחרים בגיוס עובדים ושימור עובדים, פרודוקטיביות וחדשנות וביצועים פיננסיים.

התשובות על הסקר מוערכות לפי סולם של חמש נקודות וחושפות את החוויה הנפוצה ביותר של העובדים בארגון. ציוני העובדים מחושבים בממוצע כדי להעניק הערכה כלל ארגונית של התרבות במקום העבודה: ציון מדד האמון